Bruska vrtáků o výkonu 150W 3-13 mm PM-ODW-150 - 150W PRO

-25%
Běžná cena 2 059 Kč. Ušetříte 25% (514 Kč) 1 545 Kč
Odesíláme do 2-4 dnů
ks

Kód produktu: POWPM0137

Revoluční profesionální bruska vrtáků Powermat PM-ODW-150 najde široké uplatnění v každé domácnosti a dílně. Jedná se o pracovní nástroj, který splní sny každého, kdo má potíže s ostřením vrtáků běžnými ručními brusky. Pro srovnání, jde o téměř plně automatický nástroj navržený tak, aby byl co nejpohodlnější a nejpřesnější. Přesně určené polohy pro přiložení vrtáku k brusnému kameni neumožní nesprávné naostření vrtáku, což se často vyskytuje při absenci vhodných vodítek v ručních bruskách. Ekonomické ostření spirálových vrtáků se dvěma řeznými hranami. Jednoduché ostření vrtáků - čisté, rychlé a přesné. Jednoduchá výměna brusného kotouče. Pevné plastové pouzdro s protiskluzovými nožičkami. Diamantové brusné kameny s dlouhou životností pro dokonalý řez.

 

Nástroj PM-ODW-150 je vybaven:

  • Zásuvka pro rotační vrtací hlavu
  • Zásuvka pro zavedení hlavy a nastavení vhodné polohy broušení.
  • Nástavec (boční brusný otvor) s určeným kroutícím momentem pro hlavu pro přesné ostření obou stran ostří vrtáku.
  • Nástavec (horní brusný otvor) s určeným kroutícím momentem pro hlavu pro přesné vyrovnání vrtákového sekáče na obou stranách.
  • Nádoba na kovové hobliny a prach vznikající při broušení brusného kamene materiálem vrtáku.
  • Gumové kryty zakrývající brusné otvory.

 

Adaptér pro nastavení polohy vrtáku vůči přesně vyprofilovaným vodítkům pro brusné otvory se vyznačuje šikovnou otočnou svorkou „svěráku“, kterou lze odšroubovat a utáhnout podobným systémem jako v případě hlav vrtáků. Bruska vrtáků se vyznačuje nízkou hmotností a šikovností, účinnost a životnost brusky je na nejvyšší úrovni. Podporuje všechny vrtáky typu HSS o průměru od 3 mm do 13 mm. Taková široká škála velikostí umožňuje v tomto případě naostřit nejčastěji používané vrtáky.

 

Technické parametry:

Napájení: 230V / 50Hz

Výkon: 150W

Plynulá rychlost otáčení: 4800 ot./min

Průměr vrtáku: 3-13 mm

Úhel ostření vrtáku: 118°

Minimální délka vrtáku: 60 mm

Typ brusného kotouče: kovový kotouč s diamantovým povlakem

Hmotnost s obalem: 2,67 kg

Parametry

Barva produktu Žlutá