Home sweet home dekorační nápis na stěnu - Barva produktu: Hnědá

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Červená
Červená
Černá
Černá
Nachová
Nachová
Hnědá
Hnědá
Modrá
Modrá
Oranžová
Oranžová
Ružová
Ružová
Zelená
Zelená
Žlutá
Žlutá
Tmavě zelená
Tmavě zelená
Tmavomodrá
Tmavomodrá
Tmavě hnědá
Tmavě hnědá
Zrkadlová

770 Kč
Odesíláme do 24 hod.
ks

Kód produktu: FLEN3_BROWN

Ani vy si neumíte představit stěny u Vás doma bez žádné dekorace? Nástěnné obrazy v tomto případě patří ke klasice, kterou zná a má doma každý. Svůj domov si můžete ozdobit i tak, že sáhnete po něčem, co Vašemu interiéru přinese jedinečný a originální vzhled. S naší nabídkou dekoračních nápisů na stěnu můžete přivítat své hosty, mohou Vás povzbudit při práci či dokonce připomenout, že život je nádherný. Tyto dekorace na zeď jsou vhodné k umístění v interiéru. Krásně se budou vyjímat v kterémkoli pokoji, v kancelářských či v různých veřejných prostorách.


Vyberte si nápisy různých barev podle toho, jak se to hodí právě Vám. Aplikace těchto nápisů na stěnu je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Na zadní straně dekorace jsou speciální lepicí pásky, pomocí kterých tyto bytové doplňky na stěnu nalepíte a budou dobře držet na svém místě. Nečeká tak na Vás nářadí ani zbytečné díry ve zdi.


Výška 40 cm

Šířka 34 cm

Tloušťka 3 mm


Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního akrylu, který vypadá jako sklo, ale je mnohem lehčí.


llll


Dekorace na stěnu mají vysoký lesk. Na jejich spodní straně se nacházejí pěnové oboustranné pásky. Stačí odstranit papírky z pásky a jednoduše dekoraci přitlačit na stěnu. Následně je třeba odstranit vrchní fólii, která chrání výrobek před poškrábáním.


Balení: Dekorace jsou baleny v krabici z lepenky a obalené v bublinkové fólii aby se předešlo jejich poškození při přepravě.


ttt
 

Možnost výběru barvy: ano
 

Parametry

Barva produktu Černá
Styl Moderní