Přehoz na postel hnědé barvy s motivem Manhattan

Kód produktu: MARN38O-220X2

Produkt již není v nabídce

Nabízíme Vám luxusní a moderní přehozy na postel, ke kterým si můžete doobjednat a zkombinovat produkty jako jsou polštáře, ložní prádlo 3D, teplé deky, ale také stylové tištěné závěsy. Přehozy jsou vyráběny moderní technologií z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou stálost a barevnost při opakovaném praní a dlouhodobém používání. Tyto přikrývky se Vám nezmačkají ani při opakovaném balení a vybalování, či při samotném používání.

K těmto přehozem jsou přibaleny i dvě povlaky na polštáře s rozměrem 50x60 cm. Přehozy jsou baleny v plastové tašce na zip. Tyto balené přehozy můžete využít i jako dárek pro Vaše přátele nebo blízké. Plastová taška s rukojetí umožňuje snadné přenášení a skladování přehozů. Můžete ho vzít s sebou kamkoli.

V našem eshopu si můžete doobjednat celou řadu dalších produktů do domácnosti. Rychle a z pohodlí domova si můžete vynoviť a barevně doladit Vaši ložnici nebo obývací pokoj. Neustále Vám přinášíme nové vzory přehozů, které jsou plné barev s jedinečným stylem. Každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní. Design produktů, které Vám nabízíme se neustále obměňuje, proto Vám nabízíme každý týden nové vzory a barvy.


Materiál: 100% Polyester
Balení přehozu: v plastové tašce na zip

Tento přehoz můžete použít i jako dárek, protože je zabalen v plastové tašce.

Dárek k přehozu zdarma: 2x ozdobné povlaky na polštáře v rozměrech 50x60cm.