12V autokompresor MALTEC TURBOAIR100 s digitálním displejem a LED osvětlením
Autokompresor je praktický nástroj pro huštění pneumatik automobilů, motocyklů a jízdních kol, ale i nafukovacího příslušenství. Jednoduše jej zapojte do 12V zásuvky zapalovače cigaret v autě, nastavte požadovaný tlak a kompresor se po dosažení tohoto tlaku automaticky vypne.
Výkonný motor o výkonu 120 W s maximálním tlakem 10 barů (150 PSI) a průtokem vzduchu 35 l/min zajišťuje rychlé a efektivní huštění. Digitální displej umožňuje přesné měření a nastavení tlaku v PSI, BAR, kPa nebo kg/cm², zatímco integrované LED osvětlení usnadňuje použití ve tmě nebo v nouzových situacích. Dlouhý napájecí kabel a flexibilní hadice poskytují pohodlný přístup ke všem pneumatikám vozidla.
Balení obsahuje tři adaptéry pro nafukování sportovních míčů, pneumatik jízdních kol, matrací a dalších nafukovacích předmětů, díky čemuž je kompresor ideální součástí výbavy do každého auta.
Technické specifikace:
Napájení: 12 V DC (zásuvka zapalovače cigaret v autě)
Spotřeba energie: 120 W
Tryska: 22 mm
Maximální tlak: 150 PSI / 10 barů
Průtok vzduchu: 35 l/min
Digitální displej: ano
Jednotky tlaku: PSI, kPa, BAR, kg/cm²
Automatické vypnutí při dosažení nastaveného tlaku: ano
LED osvětlení: ano
Maximální provozní proud: 10 A
Materiál: ABS plast + kov
Délka napájecího kabelu: 2,8 m
Délka hadice: 53 cm
Rozměry kompresoru: 26 × 16 × 8 cm
Parametry
| Barva produktu |
|
|---|



















































































































