3D nástěnné dekorační hodiny motýle

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Červená
Červená
Černá
Černá
Nachová
Nachová
Hnědá
Hnědá
Modrá
Modrá
Oranžová
Oranžová
Ružová
Ružová
Sivá
Sivá
Zelená
Zelená
Žlutá
Žlutá
Tmavě zelená
Tmavě zelená
Tmavomodrá
Tmavomodrá
Tmavě hnědá
Tmavě hnědá
Vanilla-ecru

906 Kč
ks

Kód produktu: FLEZ29

Myslíte si, že hodiny na stěně slouží jen k tomu, aby nás informovali o čase? Vyvedeme Vás z této ideje a ukážeme Vám, jako nástěnné hodiny mohou zpříjemnit a zútulnit Váš domov. Přinášíme Vám široký sortiment nástěnných hodin v různých barevných provedeních, tvarech, rozměrech a jedinečném designu. Jsou také neobyčejným dekorativním doplňkem, který se může vyjímat na stěně Vašeho obývacího pokoje, kuchyně, ložnice či na chodbě. Hranice jejich umístění jsou totiž neomezené.


Materiál, ze kterého jsou vyrobeny Vám zajistí jejich nerozbitnost a tím Vás potěší i jejich dlouhá životnost. V naší nabídce si také můžete vybrat nástěnné hodiny, které se dají klasicky zavěsit nebo i takové, které se dají přímo nalepit na stěnu. Postačí opravdu málo, aby se nástěnné hodiny staly středem nejen Vaší pozornosti, ale i pozornosti Vaší návštěvy či hosty.


Šířka:      30 cm
Výška:    30 cm
Tloušťka:  3 mm

 

aaa

 

Materiál hodin sestává z PMA - je to akrylové sklo, které obsahuje i lesk. Je velmi podobný klasickému sklu, s tím rozdílem, že je podstatně lehčí. Při výrobě se dbá na přesnost, důkladnost a preciznost.


llll


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

Hodiny obsahují hodinový mechanismus, ve kterém je osazeno moderní elektronické zařízení, které zajišťuje tichý chod - bez efektu tikání. Součástí balení je i baterie typu AA.


bbbb


Při balení hodin se dbá, aby nedošlo k poškození a zboží Vám byl doručen bez chyb. Každá hodina je zabalená v hrubé kartónové krabici.


ttt

Parametry

Barva produktu Červená
Styl Moderní